the-fleet-organizer-beks

Cílová skupina: Správci vozového parku

Pro společnosti, vlády a instituce, které mají
příslušný vozový park čítající nejméně 9 vozidel.

BEKS-Systems - Wegenwacht.webp

BEKS - The Fleet organizer

Od samého počátku byli pro společnost BEKS důležití zákazníci s velkými vozovými parky. Možnosti, které BEKS nabízí zákazníkům s velkým vozovým parkem, jsou ještě o něco větší. Například různé rozměry nebo specifikace, branding (vlastní logo a firemní barvy) nebo vybavení, které je k dispozici na vyžádání; to je jen malý výběr možností, které BEKS nabízí.

Rozsáhlá mezinárodní síť nabízí zákazníkům s vozovým parkem rozmístěným po celé Evropě přístup k nejsilnějšímu, nejlehčímu a nejspolehlivějšímu systému zásuvek.

"Jedna minuta hledání stojí vás i vašeho zákazníka 1 euro."

~ John Andriessen z GEAS

Elektro Scheppers - BEKS Systems.jpg

Kvalita na míru

BEKS jako výrobce dodává své zásuvkové systémy standardně velmi rychle. Od návrhu po realizaci do 10 pracovních dnů. Zejména pro fleetové zákazníky je možné v této velmi krátké době provést i práce na míru. Větší hmotnost nebo jiné rozměry? Žádný problém! Společnost BEKS-for-Fleet vždy udělá něco navíc.

Velmi spolehlivé, silné, sofistikované, s velmi příznivou cenou a také velmi vysokou úrovní kvality. Personalizované? Vlastní logo na rukojeti? Možná styl domu přenesený do nákladového prostoru? Žádný problém. Kontaktujte prosím společnost BEKS pro flotilu nebo zážitková centra BEKS v Nizozemsku a Belgii.

Scroll to top