Často kladené otázky

Můžete v autě stát vzpřímeně se zásuvkovým systémem BEKS?

Mnoho dodávek nemá v nákladovém prostoru dostatečnou výšku, aby se v nich dalo stát vzpřímeně. Mnoho uživatelů systému BEKS věří, že byste neměli šplhat a shýbat se, ale ergonomicky nechat díly a nástroje přijít k vám.

blog3_beks2

Lze otevřít zásuvky na rušném parkovišti?

Mnoho uživatelů BEKS má své zákazníky v městských oblastech. Volba malých vozů je ve městě zřejmá. Často je zde problém s parkováním. Proto se setkáváme s otázkou, zda lze zásuvku otevřít, když ostatní auta parkují vlevo a vpravo nebo vpředu a vzadu. Odpověď zní ano. Pokud se za něj postavíte a otevřete dvířka, lze otevřít i zásuvky. Možná ne vždy a za všech okolností stoprocentně, ale vzadu v šuplíku nenajdete věci, které potřebujete nejvíc!

blog5_beks1

Jak moc lze zásuvku zatížit?

Každá zásuvka může být zatížena 100 kg, rovnoměrně rozloženými na plochu zásuvky.

Na horní část zásuvkového systému lze naložit plnou nosnost sníženou o vlastní hmotnost zásuvkového systému BEKS. Skvělé je, že dodatečný náklad již nebrání přístupu k nářadí a dílům!

blog4_beks2

Vadí mi vyšší práh zvedání?

Někteří potenciální kupující mají z vyššího prahu pro zvedání poněkud obavy. Ve skutečnosti se musí zvedat o něco výše, v závislosti na požadované výšce zařízení. Na druhou stranu je vykládání ergonomické, protože umožňuje zvedání ve vzpřímené poloze.

blog3_beks1

Kolik volného místa mám v zásuvkovém systému?

Díky efektivnímu využití ložné plochy je prostor nad zásuvkovým systémem skutečně k dispozici. K čemu je "volný prostor" mezi nástěnnými skříňkami, který v praxi volný není! Koneckonců se používá k přenášení žebříku, vysavače, kbelíku a dalších dílů, čímž se blokuje přístup k vlastnímu nářadí a dílům.

Obvykle je celá šířka ložné plochy k dispozici již od druhé výšky ("výška B"), protože podběhy kol mizí pod zvýšenou podlahou.

foto3

Jak jednoduchý je systém zásuvek?

Systém zásuvek BEKS vypadá jednoduše. Považujeme to za kompliment! Na bocích zásuvek nejsou vodicí lišty. Na fungování systému tak nemá vliv prach, voda ani nečistoty. A také žádné složité zamykací konstrukce s paletami, pružinami nebo lany. Náš uzamykací systém funguje na principu gravitace.

foto_themapagina1

Můžete přestavět systém zásuvek?

Pokud zůstanete v rámci srovnatelných rozměrů, je velmi často možné přestavět stávající interiér. Výrobci automobilů často vyvíjejí své modely dodávek na základě rozměrů Europaletu. Ten má rozměry 80 x 120 cm. Mezi podběhy kol je proto obvykle minimální prostor 121 cm a u bočních dveří 85 až 100 cm nebo více. Společnost BEKS tuto skutečnost chytře využívá při výběru rozměrů nabízených svým zákazníkům.

BWM overbouw - BEKS Systems

Je systém zásuvek odolný?

Protože se systém snadno dovybavuje, vydrží generace vozů. Dodatečná montáž 2 a vícekrát je každodenní praxí. Volba společnosti BEKS je volbou na desetiletí!

10 Year Warranty

FAQ - Design

Scroll to top