the-fleet-organizer-beks

Cílová skupina: Majitelé vozového parku

Pro majitele vozových parků firem, vlády
leasingové společnosti a instituce, které spravují příslušné vozový park čítající nejméně 9 vozidel.

BEKS-Systems - Peinemann.webp

BEKS - The Fleet organizer

Od samého počátku byli pro společnost BEKS důležití zákazníci s velkými vozovými parky. Možnosti, které BEKS nabízí zákazníkům s velkým vozovým parkem, jsou ještě o něco větší. Například různé rozměry nebo specifikace, branding (vlastní logo a firemní barvy) nebo vybavení, které je k dispozici na vyžádání; to je jen malý výběr možností, které BEKS nabízí.

Rozsáhlá mezinárodní síť nabízí zákazníkům s vozovým parkem rozmístěným po celé Evropě přístup k nejsilnějšímu, nejlehčímu a nejspolehlivějšímu systému zásuvek.

"Jedna minuta hledání stojí vás i vašeho zákazníka 1 euro."

~ John Andriessen z GEAS

Elektro Scheppers - BEKS Systems.jpg

Kvalita na míru

BEKS jako výrobce dodává své zásuvkové systémy standardně velmi rychle. Od návrhu po realizaci do 10 pracovních dnů. Zejména pro fleetové zákazníky je možné v této velmi krátké době provést i práce na míru. Větší hmotnost nebo jiné rozměry? Žádný problém! Společnost BEKS-for-Fleet vždy udělá něco navíc.

Velmi spolehlivé, silné, sofistikované, s velmi příznivou cenou a také velmi vysokou úrovní kvality. Personalizované? Vlastní logo na rukojeti? Možná styl domu přenesený do nákladového prostoru? Žádný problém. Kontaktujte prosím společnost BEKS pro flotilu nebo zážitková centra BEKS.

Scroll to top