the-van-organizer-beks

Cílová skupina: Mechanika

Pro profesionální uživatele, kteří jsou na cestách z
jsou na cestách a mají určité části
díly a/nebo nástroje.

BEKS-Systems Monteurs.webp

Bezproblémové skladování

Chcete mít přehlednou ložnou plochu, kde můžete snadno ukládat a vytahovat nářadí? Chcete pracovat efektivně a pohodlně, aniž byste museli neustále nastupovat a vystupovat z auta? Objevte lehký úložný systém od společnosti BEKS.

Díky tomuto jedinečnému systému zásuvek máte optimální přehled o svých materiálech a nářadí. Velké a těžké předměty můžete snadno přepravovat na ploché nakládací podlaze v horní části zásuvkového systému. Využijete celou ložnou kapacitu svého vozidla a vaše vozidlo bude reprezentativní, bezpečné a přehledné. Díky nízkému těžišti se váš firemní vůz v zatáčkách méně naklání. V lehkém zásuvkovém systému můžete rovnoměrně rozložit náklad.

"V mém autě nemůžete stát vzpřímeně, takže už žádné nástěnné stojany. Nyní mám mnohem větší přehled a prostor. Navíc mohu na svou dvojitou nakládací podlahu snadno naložit další paletu."

Nekonečné možnosti

Se zásuvkovými systémy BEKS si sami určíte ideální vybavení vozidla. Díky mnoha různým rozměrům můžete kombinovat donekonečna a systém je vyroben podle vašich přání a specifikací do 10 pracovních dnů. Systém se navíc snadno instaluje a lze jej použít v jakémkoli vozidle.

Přehled v zásuvkách usnadňuje mnoho možností jejich uspořádání. Lehké zásuvkové systémy jsou vyrobeny z odolných materiálů.

Jste připraveni na změnu? Žádný problém! Systém lze snadno přestavět.

BEKS-Systems Monteurs 2.webp
Kreunen_klein.jpg

MAXI

Zákazníci, jako je společnost Vreman Water a výrobce postelí Arjo Huntleigh, ukázali, že zásuvkovým systémem BEKS mohou být vybaveny i vozy, které nepatří do primární cílové skupiny BEKS-for-Vans.

Výchozím bodem pro určení ideálního interiéru je v první řadě vůz a v druhé řadě přepravované materiály a nástroje. Vše, co je třeba standardně přepravovat, má své logické a pevné místo. Skládačka často začíná největším a nejobjemnějším předmětem. Krok za krokem se formuje ideální uspořádání nákladového prostoru. Realizace návrhu, instalace kvalifikovanými partnery společnosti BEKS a následné předání vybaveného vozidla konečnému uživateli je vždy slavnostní událostí.

Vytváření řešení na míru, pokud možno s co největším počtem standardních rozměrů. To je to, co BEKS dělá.

Scroll to top