O firmě

Vývoj první generace zásuvkových systémů BEKS byl zahájen v roce 2001. Díky mnoha pozitivním reakcím společnost BEKS pokračovala v růstu a vývoji produktu. Zásuvkový systém BEKS je dodnes měřítkem pro segmenty Mini, Compact a Midi. Tento jedinečný zásuvkový systém se navíc dostává do mnoha pick-upů a vozidel segmentu Maxi.

V roce 2003 byl systém patentován a v roce 2004 získala společnost BEKS nizozemský patent. Generální ředitel a hlavní akcionář Rob van Dinther je součástí týmu BEKS již více než 10 let. Společně s dalším akcionářem Marc Bleyens společně řídí vedení společnosti.

  • BEKS-systems_Mogelijkheden.webp
  • BEKS tekenen.jpg

Naše síla
Jako malá organizace jsme flexibilní a můžeme okamžitě reagovat na vaše konkrétní přání a požadavky. Používáme také nejmodernější techniky a vysoce kvalitní materiály. Díky tomu je náš systém velmi lehký a odolný. Pravděpodobnost výskytu závad je prakticky nulová.

Jak pracujeme
Po celé Evropě máme prodejce, kteří vám rádi pomohou. Mají rozsáhlé zkušenosti s instalací našeho zásuvkového systému a mohou vybavit každé užitkové vozidlo zcela podle vašich představ.

najít prodejce ▸
Scroll to top