Vybavit online

Chcete si sestavit vlastní vybavení vozidla? Pak si pomocí našeho online průvodce navrhněte vlastní výbavu vozidla podle svých přání a představ.

Pomocí tohoto online kreslicího nástroje si můžete snadno sestavit vlastní vybavení vozidla. Každý rok si tisíce zákazníků navrhnou ideální interiér svého firemního autobusu online.

BEKS-bedrijfswageninrichting-online

Jak vytvořit online firemní vůz?

V průběhu let jsme navrhli palubní vybavení pro téměř všechny profese. K dispozici je vám naše široká nabídka, která vám pomůže vybrat nejvhodnější zařízení. Náš sortiment zahrnuje více než 5,5 milionu různých konfigurací!

Přejděte na online nástroj pro kreslení a vyberte značku a typ svého firemního vozu. Ve 4 snadných krocích si můžete vytvořit vlastní vybavení vozidla.

Bohatý výběr vybavení ve vozidle

Se zásuvkovým systémem BEKS máte vždy na výběr. Máte hodně nízkých věcí? Pak je pro vás nejlepším řešením řada nízkých zásuvek. Potřebujete více úložného prostoru nebo máte vysoké materiály? Pak nabízíme širokou škálu širokých, vysokých a dlouhých zásuvek. Volba je jen na vás!

Ať už potřebujete jakékoliv vybavení ve vozidle, BEKS vám nabízí to nejlepší řešení!

Kontakt

Je připraven návrh vybavení ve vozidle? Poté vás bude místní prodejce BEKS co nejdříve kontaktovat. Náš prodejce vám poskytne odborné poradenství a v případě potřeby může návrh dále přizpůsobit vaší konkrétní situaci.
Po obdržení objednávky vám systém spodních zásuvek vyrobíme na zakázku v našem vlastním závodě. Protože máme kompletní výrobu ve vlastních rukou, garantujeme rychlé dodání do 10 pracovních dnů. Posledním krokem je domluva s naším prodejcem na instalaci systému. Na cestě k mnoha šťastným a bezpečným kilometrům a mnoha hodinám radosti z práce!

  • BEKS tekenen.webp
Scroll to top