the-vets-organizer-new logo

Cílová skupina: Veterináři

Pro profesionální uživatele, kteří jsou z "veterinárního" hlediska na cestách a
mají s sebou určité léky, spotřební materiál a/nebo nástroje.

  • BEKS-Systems_ALU-line_B4V.webp

Řešení pro automobily veterinárních lékařů

Chcete mít ordinační vozidlo, které je nejen pohodlné a hygienické, ale také vybavené všemi vymoženostmi pro vás jako veterinárního lékaře? Například chladicí box s přídavným napájením, 230 V pro tiskárnu, tekoucí voda s odtokem a možnost třídění odpadu? Objevte lehká řešení Auto Pharmacy nebo Mobieteek pro veterináře od společnosti BEKS-for-Vets.

Díky tomuto jedinečnému systému zásuvek máte optimální přehled o svých lécích (chlazených i nechlazených). Díky silnému a pevnému systému zásuvek můžete snadno přepravovat velké předměty. Týdenní nákupy s sebou a možnost soukromého využití zůstávají zachovány. Využijete celý objem zavazadlového prostoru vozu a budete mít volný výhled kolem sebe. Váš vůz bude hygienický, reprezentativní, bezpečný a upravený. Díky nízkému těžišti tohoto lehkého zásuvkového systému se vozidlo v zatáčkách méně naklání.

Tradiční pojízdná výdejna je těžká, protože je stále vyrobena z desek Trespa (nebo staromódních žárovek). Vzhledem k tomu, že spotřeba paliva je stále důležitější a veterináři stále častěji používají také elektrická nebo hybridní vozidla, je silná a lehká mobilní výdejna od společnosti BEKS tou nejlepší volbou. Pro všechna vozidla je k dispozici řešení na míru.

Naše dodací lhůta je 10 pracovních dnů a v mnoha případech lze instalaci do vozu provést během jednoho dne nebo na ni můžete dokonce počkat. V případě potřeby je možné vozidlo po instalaci vyzvednout a vrátit. Je to snadné, ne? Kontaktujte nás prosím pro nabídku na míru. Samozřejmě si jej můžete sestavit i sami pomocí konfigurátoru BEKS.

  • Defender - BEKS for VETS.webp
  • BEKS for VETS.jpg

Nekonečné možnosti

Jedinečný zásuvkový systém BEKS-for-Vets pokračuje tam, kde jiné systémy končí. Díky mnoha různým rozměrům můžete kombinovat donekonečna. Systém má modulární strukturu a díky bohatému příslušenství se nabízí spousta možností uvnitř i vně zásuvek.

Systém můžete používat v jakémkoli voze a lze jej snadno přenést do dalšího vozu. Systém je vyroben z odolných a lehkých materiálů, jako je hliník, plast a lehké dřevo. Rám je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli.

Nosítkový systém Dynnox s montáží BEKS

Pro přepravu těžkého stroje RX s veškerým příslušenstvím nebo pro kompletní ošetřovací jednotku pro koňského zubaře, včetně napájení, tekoucí vody a stlačeného vzduchu. Dynnox je na to připraven!

Dynnox je multifunkční nakládací, vykládací a přepravní systém pro užitková vozidla podobný principu sanitních nosítek. Díky své jedinečné a všestranné funkčnosti představuje Dynnox časově úsporný a zdravotně i bezpečnostně nezávadný dopravní prostředek.

  • Dynnox in de praktijk.webp

Již nemusíte zvedat těžké materiály a používání vozíků Dynnox vás ušetří nutnosti chodit mnohokrát tam a zpět ke svému firemnímu vozidlu, pokud musíte na pracoviště přivézt mnoho různého zboží. Řekněte nám o svých přáních a my vám rádi přijedeme ukázat možnosti Dynnox!

Scroll to top