the-blue-organizer-beks

Cílová skupina: Policie

Pro odborníky, kteří pracují pro širokou veřejnost
sociální péče se speciálně vybaveným záchranným vozidlem.
nouzové vozidlo.

Politie Turnhout_03.jpg

BEKS - The Blue organizer

Již mnoho let si policejní oblasti doma i v zahraničí nacházejí cestu k BEKS. To se obvykle provádí prostřednictvím specializovaných instalačních partnerů. Společnosti, které se plně věnují celkovému vybavení policejních a záchranářských vozidel. Společnost BEKS je hrdá na to, že se může podílet na této přeměně.

"Pokud zůstane u našich uživatelů vcelku, máte špičkový produkt."

~ Správa vozového parku Politie

V náročných podmínkách

BEKS-for-Blue má mnoho odvážných uživatelů, kteří svou práci vykonávají v obtížných a stresujících podmínkách. S vybavením se často nezachází lehkovážně. Pro společnost BEKS to není žádný problém. Naše výrobky byly vyvinuty tak, aby fungovaly bez problémů i v těchto náročných podmínkách.

BEKS jako výrobce dodává své zásuvkové systémy standardně velmi rychle. Od návrhu po realizaci do 10 pracovních dnů. Zejména pro zákazníky BEKS-for-Blue jsou možné i práce na zakázku. Větší hmotnost nebo jiné rozměry? Žádný problém! Společnost BEKS-for-Blue vždy udělá něco navíc.

Velmi spolehlivé, silné, sofistikované, s velmi ostrými cenami a velmi vysokou úrovní kvality. Personalizované? Vlastní logo na rukojeti? Možná styl domu přenesený do nákladového prostoru? Žádný problém. Kontaktujte prosím společnost BEKS-for-Blue nebo některého z našich partnerů v Nizozemsku nebo Belgii.

2021_MECELCAR_Police_VW_Transporteur_Detail_003.jpg
Scroll to top